KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956128
nr 1395 6128
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 29x99cm, yttermått inklusive ram: 32x103cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:41:27
100 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner